Skasowano Porsche wynajęte przez Panek CarSharing

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Cayman nie przetrwał w rękach osób wynajmujących samochód niemieckiej marki. Sportowy pojazd ucierpiał w wyniku kolizji na ulicy Twardej w Warszawie. Jak poinformował przedstawiciel wypożyczalni – “sprawa nie jest prosta”.

Porsche miało być hitem floty Panek CarSharing z najdroższej grupy pojazdów oferowanych przez wypożyczalnie. Samochód został udostępniony klientom 11 grudnia i zaledwie 12 godzin widniało w ofercie firmy.

Jak poinformowała firma Panek – w nocy o 2:52 miała miejsce kolizja. Na miejscu policja stwierdziła winę innego pojazdu. Normalnie w tej sytuacji cała wartość szkody zostałaby pokryta z ubezpieczenia sprawcy. Niestety sprawa nie jest taka “prosta”. Kierowca naszego samochodu lekko przekroczył dozwoloną ilość alkoholu w organizmie, z którą można usiąść za kierownicą. Sprawa jest w toku. Nigdy nie wsiadajcie po alkoholu do samochodu w roli kierowcy. Czasami wystarczy jedno piwo, aby przekroczyć dopuszczalny limit. Przypominamy, że w Polsce jest to do 0,2 promila.

(Fot. PANEK CarSharing)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
USA. Studia dla mechaników klasycznych samochodów! Takie rzeczy tylko w San Francisco!
USA. Studia dla mechaników klasycznych samochodów! Takie rzeczy tylko w San Francisco!
Jak się okazuje – Academy of Art University wyszła na przeciw zapotrzebowaniu na rynku pracy. Mechaników zdolnych do naprawy kultowych […]
Jak wybrać idealne dodatki do twojej przyczepy samochodowej?
Jak wybrać idealne dodatki do twojej przyczepy samochodowej?
Poradnik krok po kroku na temat wyboru odpowiednich dodatków do przyczepy samochodowej, skupiający się na funkcjonalności, bezpieczeństwie i stylu.
Jakie narzędzia pomogą w utrzymaniu twojego samochodu?
Jakie narzędzia pomogą w utrzymaniu twojego samochodu?
Od odkrywaj najlepsze i najbardziej efektywne narzędzia do konserwacji samochodów, które pomogą Ci utrzymać pojazd w pełnej sprawności i dłużej cieszyć się komfortem jazdy.
Ostatnie wpisy
Polecamy