CarSharing z fotelikami dla dzieci już dostępny w Polsce

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wypożyczalnia CarSharing zyskuje w oczach klientów i to dzięki fabrycznie zamontowanym fotelikom w samochodach. Opcja ta jest dostępna tylko w modelu Fiat 500.

Współpraca CarSharing z Fiatem

Dzięki współpracy CarSharing z Fiatem na polskie drogi wyjechała pierwsza partia samochodów wyposażonych standardowo w podkładki isofix Caretro Puma. Fiatów 500 posiadających to rozwiązanie, będzie już niebawem 300 sztuk dostępnych w całej Polsce.

Fiat 500 z isofixem nowość w CarSharing

Fiat 500 jest nowością w flocie CarSharing- samochód z segmentu S w najbardziej przystępnej cenie. Ten model samochodu można wypożyczyć już za 69 zł za dobę + koszt przejechanych kilometrów- 0,6 zł/km. Fiat 500 można również wypożyczyć na minuty- 0,5 zł/ minuta + 0,59 zł/ km.

Fiat 500 – idealny miejski samochód

Fiat 500 cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem użytkowników, dzięki małym gabarytom oraz nowoczesnemu designowi. Obecnie dodatkowym atutem tego modelu samochodu jest fotelik z isofixem przeznaczony dla dzieci o wadze 15 – 36kg.

Wypożyczalnia samochodów CarSharing

Aby skorzystać z wypożyczalni samochodów CarSharing należy zainstalować aplikację PANEK, która dostępna jest na system Android i IOS. Każdy nowy użytkownik aplikacji otrzymuje na start 20 zł, co pozwala na przejechanie 10 km za darmo. Usługa CarSharing dostępna jest w  aż 150 miastach  w kraju.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie są najczęstsze wyzwania na trasie dla kierowców ciężarówek?
Jakie są najczęstsze wyzwania na trasie dla kierowców ciężarówek?
Zrozum problemy, z jakimi borykają się kierowcy ciężarówek na trasie. Poznaj realia ich pracy i wyzwania, z którymi muszą się mierzyć każdego dnia.
Jak wybrać bagażnik samochodowy dla cyklisty: przewodnik krok po kroku
Jak wybrać bagażnik samochodowy dla cyklisty: przewodnik krok po kroku
Dowiedz się, jak wybrać idealny bagażnik samochodowy dla cyklisty! Szczegółowy, krok po kroku przewodnik pomaga podjąć dobrą decyzję.
Zastosowanie plomb kontenerowych w praktyce – jak zapewnić skuteczną ochronę mienia
Zastosowanie plomb kontenerowych w praktyce – jak zapewnić skuteczną ochronę mienia
Dowiedz się, jak zastosowanie plomb kontenerowych może skutecznie chronić Twoje mienie, poprzez sprawdzone praktyki i strategie bezpieczeństwa.
Ostatnie wpisy
Polecamy