CarSharing z fotelikami dla dzieci już dostępny w Polsce

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wypożyczalnia CarSharing zyskuje w oczach klientów i to dzięki fabrycznie zamontowanym fotelikom w samochodach. Opcja ta jest dostępna tylko w modelu Fiat 500.

Współpraca CarSharing z Fiatem

Dzięki współpracy CarSharing z Fiatem na polskie drogi wyjechała pierwsza partia samochodów wyposażonych standardowo w podkładki isofix Caretro Puma. Fiatów 500 posiadających to rozwiązanie, będzie już niebawem 300 sztuk dostępnych w całej Polsce.

Fiat 500 z isofixem nowość w CarSharing

Fiat 500 jest nowością w flocie CarSharing- samochód z segmentu S w najbardziej przystępnej cenie. Ten model samochodu można wypożyczyć już za 69 zł za dobę + koszt przejechanych kilometrów- 0,6 zł/km. Fiat 500 można również wypożyczyć na minuty- 0,5 zł/ minuta + 0,59 zł/ km.

Fiat 500 – idealny miejski samochód

Fiat 500 cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem użytkowników, dzięki małym gabarytom oraz nowoczesnemu designowi. Obecnie dodatkowym atutem tego modelu samochodu jest fotelik z isofixem przeznaczony dla dzieci o wadze 15 – 36kg.

Wypożyczalnia samochodów CarSharing

Aby skorzystać z wypożyczalni samochodów CarSharing należy zainstalować aplikację PANEK, która dostępna jest na system Android i IOS. Każdy nowy użytkownik aplikacji otrzymuje na start 20 zł, co pozwala na przejechanie 10 km za darmo. Usługa CarSharing dostępna jest w  aż 150 miastach  w kraju.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak prawidłowo wybrać części zamienne dla twojego samochodu ciężarowego?
Jak prawidłowo wybrać części zamienne dla twojego samochodu ciężarowego?
Dowiedz się, jak skutecznie dobierać części zamienne do samochodów ciężarowych, aby zapewnić długą żywotność i sprawność swojego pojazdu.
Jak wybrać odpowiedni serwis dla swojego żurawia samochodowego?
Jak wybrać odpowiedni serwis dla swojego żurawia samochodowego?
Szukasz odpowiedniego serwisu dla swojego żurawia samochodowego? Odkryj kluczowe punkty do rozważenia podczas wyboru usług naprawy i konserwacji żurawia samochodowego.
Poradnik: Jak prawidłowo serwisować hamulce w twoim pojeździe?
Poradnik: Jak prawidłowo serwisować hamulce w twoim pojeździe?
Odkryj skuteczne metody serwisowania hamulców w pojeździe. Zrozum, jak właściwa konserwacja zapewnia bezpieczeństwo jazdy i długowieczność układu hamulcowego.
Ostatnie wpisy
Polecamy