USA. Studia dla mechaników klasycznych samochodów! Takie rzeczy tylko w San Francisco!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak się okazuje – Academy of Art University wyszła na przeciw zapotrzebowaniu na rynku pracy. Mechaników zdolnych do naprawy kultowych samochodów jest naprawdę nie wiele. Podobnie jak w przypadku dzieł sztuki, automobile potrzebują doświadczonych konserwatorów.

Jednym z głównych graczy na uczelni wyższej jest Lloyd Buck, który ma na co dzień do czynienia z kierownikami warsztatów szukających młodych, zdolnych i przede wszystkich gotowych zastąpić odchodzących na emeryturę mechaników oldsmobilów. Jak sam przyznaje, wśród dzisiejszych mechaników nowoczesnych samochodów trudno znaleźć osobę, która rzeczywiście znałaby się na rzeczy. Nie nazywa ich mechanikami, a ludźmi wymieniającymi stare części na nowe. W przypadku starszych samochodów nie jest to tak proste.

Dlatego też, Lloyd szkoli młode pokolenie w ramach zajęć na Academy of Arts University San Francisco. Studenci w ciągu dwóch lat zdobywają wiedzę i umiejętności potrzebne do pracy przy odbudowie historycznych pojazdów. Uczniowie mają na czym się uczyć. Do dyspozycji wykładowców udostępnione są takie wozy jak chociażby Bugatti Type 57 Atalante Coupé, Talbot-Lago T150 C Coupé, czy też Alfa Romeo 6C 2500 SS Berlinetta Aerodinamica.

Czy ktoś poza mną też ma ochotę wrócić na studia?

(Photo by Kayle Kaupanger on Unsplash)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zastosowanie skanerów 3D w procesie tworzenia mebli – praktyczne porady
Zastosowanie skanerów 3D w procesie tworzenia mebli – praktyczne porady
Pokazujemy, jak technologia skanerów 3D rewolucjonizuje branżę meblarską. Odkryj praktyczne porady i korzyści z ich zastosowania.
Jak wybrać odpowiedni serwis dla swojego żurawia samochodowego?
Jak wybrać odpowiedni serwis dla swojego żurawia samochodowego?
Szukasz odpowiedniego serwisu dla swojego żurawia samochodowego? Odkryj kluczowe punkty do rozważenia podczas wyboru usług naprawy i konserwacji żurawia samochodowego.
Czy hybrydowe pojazdy naprawdę są przyszłością motoryzacji?
Czy hybrydowe pojazdy naprawdę są przyszłością motoryzacji?
Rozważania na temat korzyści i przyszłości hybrydowych pojazdów w motoryzacji. Czy są one autami nowej ery?
Ostatnie wpisy
Polecamy